• 🥇  Kurumsal Firmalara Özel Toptan Alımlarda %5 İskonto  😎
  • 🥇  Tüm Kategorilerde %10 İndirim Başladı!  😎
  • 🥇  İndirimli Ürünler Sizleri Bekliyor!  😎
  • 🥇  Kurumsal Firmalara Özel Toptan Alımlarda %5 İskonto  😎
  • 🥇  Tüm Kategorilerde %10 İndirim Başladı!  😎
  • 🥇  İndirimli Ürünler Sizleri Bekliyor!  😎
Kurumsal

Kurumsal

EDT İstanbul, pazarlama şirketi olarak 2014 yılında kurulmuştur.  EDT İstabul, profesyonel ve konusunda uzman, dinamik ekibi ile Türkiye’de global bir marka olma yolundadır. Ev Dışı Tüketim sektörüne daha iyi hizmet vermek ve sektöre yeniliklerler getirmek için kurulan EDT İstanbul, 25 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 

Müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için şeffaf, cevap verilebilirliği mümkün süreçler oluşturmuştur. Bu özelliklerimiz ile yıllardır müşterilerimize referans olarak farkındalık yaratmanın gururu ile yolumuza devam etmekteyiz.

Ev dışı tüketim sektörünün öncü ve yenilikçi firması olmak için tüm ihtiyaçlarınızı, eksiksiz ve tam zamanında, tek merkezden karşılıyoruz. Online sipariş uygulamamız ile ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde satış temsilcilerimize yönlendirebilirsiniz. Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan EDT İstanbul her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Amaç ve İlkelerimiz
Tüketicilerin yaşamlarına dokunacak ve yaşamlarını iyileştirecek çözümler ve ürünler geliştirerek, Türkiye’nin ve yakın coğrafyamızın her yerinde daha geniş alanlarda büyümek..

Vizyon
Ev dışı tüketim sektöründe her zaman bir adım önde olmak.

Misyon
Kalite ve güvenilirliğimizden hiç bir ödün vermeden hizmetlerimizi tüm Türkiye`ye ulaştırmak.

EDT İstanbul - Online Toptan ve Tedarik için Alışverişin Adresi